Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

четвер 09.04

  • 3 г клас

 

Формування навичок читання та письма

 

Завдання: складати з букв розрізної азбуки слова – назви до малюнків, Буквар, с. 7 (лялька, дзиґа, ведмедик, піраміда, м яч, машина, ракетка). Читати, дотримуючись виразності ці слова. Писати в зошитах (обводити за трафаретом ці слова).

 

Формування елементарних уявлень

 

Завдання: переглянути на каналі  Youtube розвиваючий мультфільм «Вчимося рахувати до 10! Цифри для самих маленьких! Розвиваючі мультфільми для дітей». Промовляти назви чисел.

 

ППД

 

Завдання: зліпити фігурку качки. Переглянути відео на каналі  Youtube «Ліпимо качку з пластиліну». Працювати разом з хлопчиком.

 

СПО

 

Завдання: розглянути родовідне дерево, Буквар, с.150. Повторити назви членів сім ї.

 

Ритміка

 

Завдання: вправи для тулуба. Передавати один одному м’яч над головою (назад і вперед). Повертатися вправо, вліво, піднімаючи руки вперед. Сидячи повернутися і покласти предмет позаду себе, повернутися, взяти предмет. В упорі сидячи підтягати до себе ноги, складаючи їх калачиком, витягати; підтягати обидві ноги до себе, обхопивши коліна руками; піднімати по черзі ноги і класти їх одну на другу (праву на ліву і навпаки). Сидячи нахилитися вперед. Стоячи на колінах, нахилятися вперед; лежачи на спині, піднімати одночасно обидві ноги вгору, лежачи на спині, опускати; рухати ногами, як при їзді на велосипеді. Лежачи на животі згинати і розгинати ноги (по одній і разом). Перевертатися із спини на живіт і назад. Лежачи на животі, прогинатися і піднімати плечі, розводячи руки в сторони.