Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Методина скарбничка

Уже традиційно стало вітати в нашому Центрі студентів та викладачів Чортківського педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського. Для майбутніх своїх колег  педагоги корекційно-розвиткової роботи 11.12.2018 року провели спецсемінар  на тему « Методи та форми роботи на корекційних заняттях з учнями що мають вади слуху, та з учнями з тяжкими порушеннями мови» В рамках зустрічі    учні привітали студентів невеличким концертом а вчителі підготували та провели ряд корекційних занять.

       

Заняття з корекції мовлення підготували та провели вчителі-логопеди: Демчук Л.Й.,  Ахріменко В.І. у класах де навчаються учні з порушенням інтелектуального розвитку.

Заняття з розвитку слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови у глухих дітей підготували вчителі-дефектологи Федорчук  І.Т. , Ломакіна О.М. ,  Катіна Ж.Б.

Ця зустріч була організована завдяки співпраці дирекції навчально-реабілітаційного центру та викладачів коледжу Гавриленко Н.М. і Обліжок Г.М.  

Головною метою цієї зустрічі було надання методичної допомоги та розкриття усіх аспектів корекційно-розвиткової роботи з дітьми із особливими освітніми потребами.