Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

На цікавому пізнавальному уроці «Я досліджую світ» допитливі учні 2-А класу (з порушенням слуху) дізнавалися про різні стани води та вчилися її фільтрувати.

Дата створення: 15:52 26.11.2021

Порушення слуху — не привід для розпачу, а глухота — не вирок, винесений природою. Головне — допомогти дитині почуватися впевнено, бути щасливою, знайти своє місце в житті.

При вивченні розділу "Технологія виготовлення виробів із фанери та ДВП" учні 5-Б класу, згуртувавшись, набравшись терпіння та витримки, попрацювали над виготовленням творчої роботи - пазл "Карта України".

Дата створення: 15:47 26.11.2021

На уроках трудового навчання в учнів з особливими освітніми потребами формуються такі важливі якості, як уміння працювати в колективі та уміння керувати собою в процесі праці.

На занятті ціннісно-орієнтованої діяльності, учні 1-Б та 2-Б класів дізнались про важливість для суспільства праці кожного

Дата створення: 15:39 26.11.2021

Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні школярі - це вже завтрашні фахівці. Якими спеціалістами вони стануть, залежить від того, які знання та вміння вони отримають сьогодні, чого прагнутимуть, що вважатимуть головним, а що — другорядним, на кого захочуть бути схожими, яка професія їм сподобається.

На логопедичному занятті учні 2-Г класу вдосконалювали мовленнєве дихання, розвивали артикуляційні навики, проводили логопедичний самомасаж та вправи на розвиток дрібної моторики.

Дата створення: 15:32 26.11.2021

Організація корекційно-розвиткової роботи в НРЦ дозволяє здійснити корекцію мовленнєвого спілкування, покращити виразність мовленнєвого висловлювання, забезпечити дитині краще розуміння її мовлення оточуючими, що є необхідною умовою для розвитку особистості дитини, її інтеграції у суспільні відносини.

В актовому залі Центру пройшов урок пам’яті «Горить свіча… А, може, то Душа?..»

Дата створення: 15:25 26.11.2021

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства.

Учні 1-Г класу теж вирішили вчинити добру справу та виготовили годівничку.

Дата створення: 22:30 25.11.2021

В час, коли наближається зима, пташкам дуже складно самотужки піклуватися про себе, не вистачає корму, поживних листочків, стиглого насіння. Холодні вітри та морози заважають їм добувати собі їжу. Для птахів загрозу становить не стільки холод, скільки голод. Отже, завдання кожного з нас - допомогти виживанню пернатих, а саме: змайструвати годівниці і піклуватися про те, щоб вони не залишилися порожніми. Учні 1-Г класу теж вирішили вчинити добру справу та виготовили годівничку. Наповнили її насінням та сухим хлібом.

На виховній годині в 9-Б класі з класним керівником Стецулою Н.П. учні говорили про один із найважливіших виборів у житті людини - вибір професії.

Дата створення: 22:14 25.11.2021

У житті кожного з нас завжди і повсюди супроводжує вибір. Сьогодні, 25 листопада, на виховній годині в 9-Б класі з класним керівником Стецулою Н.П. учні говорили про один із найважливіших виборів у житті людини - вибір професії.

Учні 4-б класу згадали страшну сторінку нашого народу - Голодомор 1932-1933рр.

Дата створення: 22:08 25.11.2021

У світі сталося багато трагедій. Страшних трагедій.

Учні 6-А класу дізналися про сили, що здатні рухати плити літосфери однієї із оболонок Землі

Дата створення: 22:05 25.11.2021

Земля – наш дім, і за допомогою географії ми можемо побачити її такою, якою вона є насправді. Сьогодні, 25 листопада, на уроці географії учні 6-А класу дізналися про сили, що здатні рухати плити літосфери однієї із оболонок Землі, про стійкі й рухомі ділянки земної кори, до яких наслідків призводять стики літосферних плит, а також на якій літосферній плиті живемо ми, за допомогою географічного атласу розглянули карту літосферних плит. Дана тема дітям дуже сподобалась, адже вони вперше почули такий цікавий факт про нашу планету.

На уроці української мови учні 5-Б класу повторювали та закріплювали здобуті знання із розділу "Другорядні члени речення, їх види та способи вираження. Вивчення другорядних членів речення".

Дата створення: 22:03 25.11.2021

На уроці української мови учні 5-Б класу повторювали та закріплювали здобуті знання із розділу "Другорядні члени речення, їх види та способи вираження. Вивчення другорядних членів речення".