Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

Відкритий Кубок регіонального центру "Інваспорт" з міні-футболу серед спеціальних закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 21:16 18.11.2019

15 листопада 2019 р. в спорткомплексі "Ватра" (м.Тернопіль) відбувся відкритий Кубок регіонального центру "Інваспорт" з міні-футболу серед спеціальних закладів загальної середньої освіти. Команда, яка представляла наш навчально-реабілітаційний центр, у складі: Василика Миколи, Лиса Романа, Рачія Ігоря, Кохана Дениса, Дмитрука Вадима, Яремчука Юрія, Карвацького Максима, зайняла ІІІ місце. Вітаємо юних спортсменів та бажаємо їм нових спортивних перемог!

Фестиваль-конкурс «Феєрія талантів»

Дата створення: 11:57 15.11.2019

В рамках обласного фестивалю-конкурсу «Феєрія талантів» сьогодні в Тернопільському технічному коледжі пройшов гала-концерт, на якому відбулося нагородження переможців. Квартет «Самоцвіт», у складі вихованців нашого закладу, підкорив серця журі та глядачів своєю оригінальністю, креативністю, енергетикою виконання пісень і отримав гран-прі даного фестивалю. Пишаємося досягненням наших учнів, вітаємо їх з блискучим результатом та бажаємо подальших яскравих перемог і нових мистецьких злетів!!!

Відкритий обласний фестиваль-конкурс студентської та учнівської молоді «Феєрія талантів»

Дата створення: 21:12 12.11.2019

Сьогодні в Технічному коледжі ТНТУ ім.І.Пулюя відбулося справжнє мистецьке свято – відкритий обласний фестиваль-конкурс студентської та учнівської молоді «Феєрія талантів». Вихованці нашого Центру, квартет «Самоцвіт», взяли участь у відбірковому турі, де прослуховувалися та переглядалися мистецькі номери. Пісні, виконані жестовою мовою, вразили усіх присутніх та стали найкращим підтвердженням таланту наших учнів.

День української писемности і мови

Дата створення: 19:02 09.11.2019

День української писемности і мови

Курси підвищення кваліфікації за освітньо-професійною програмою «Технології корекційно-розвивальної роботи та навчання дитини із сенсорними порушеннями»

Дата створення: 23:55 04.11.2019

Протягом тижня, з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року, педагоги НРЦ підвищували свій фаховий рівень шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації за освітньо-професійною програмою «Технології корекційно-розвивальної роботи та навчання дитини із сенсорними порушеннями», які проводили наукові співробітники Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України. Педагогічні працівники заслухали лекції з проблем освіти дітей різних нозологій: зі зниженим слухом, з порушеннями розумового розвитку, аутичного спектру, тяжкими порушеннями мовлення. Розпочали роботу з модуля «Актуальні підходи до навчання та розвитку дітей з порушеннями слуху в умовах модернізації освіти», в рамках якого Світлана Литовченко та Валентина Жук , старші наукові співробітники відділу освіти дітей з порушеннями слуху, поділились досвідом роботи з даного питання та провели цікаві тренінгові заняття. Проблеми соціалізації та індивідуалізаціі? дітей з особливими освітніми потребами, сутнісні характеристики процесу і?хнього соціального розвитку, способи організаціі? та компоненти корекціи?но-освітнього середовища висвітлила кандидат педагогічних наук,старший науковий співробітник відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Ірина Гладченко. У рамках модуля «Навчально-методичне та дидактичне забезпечення змісту психомовленнєвого розвитку дітей різних вікових груп із тяжкими порушеннями мовлення» лекції читала старший науковий співробітник відділу логопедії Юлія Рібцун. На знак подяки педагоги Центру влаштували для гостей зі столиці екскурсійну мандрівку визначними стежками Теребовлі та Марійським духовним центром. Щиро вдячні ВАМ за співпрацю та науку!

7- й Чемпіонат Європи з вільної та греко - римської боротьби серед спортсменів з порушенням слуху

Дата створення: 21:11 03.11.2019

З 28.10 по 03.11.2019 р.в м.Гомель (Білорусь) на манежі "Динамо" проходить 7- й Чемпіонат Європи з вільної та греко - римської боротьби серед спортсменів з порушенням слуху У цих змаганнях бере участь більше ста спортсменів з 11 країн. В складі національної збірної команди України від Тернопільського центру та ДЮСШІ "Інваспорт" змагався учень Теребовлянського НРЦ Блоха Віктор. З вільної боротьби в категорії кадети (в/к 55 кг) Віктор зайняв ІІІ місце. Тренери: Шуптар Микола, Попик Сергій Вітаємо нашого переможця і пишаємося його досягненнями!!!

Казка – це світ чарівний та незвичний

Дата створення: 00:23 26.10.2019

Казка – це світ чарівний та незвичний, Казка – це диво, сповнене краси, Поринь у казку, це ж бо так цікаво! Це справді свято, радість для душі! З такими словами бібліотекар Центру звернулась до вихованців навчально-реабілітаційного центру, які зібрались у залі, щоб потрапити в гості до казки, зустрітися з улюбленими казковими героями. Казки – це наші великі і мудрі вчителі, що спочатку виховують, а вже потім розважають. Казки дають перше уявлення про добро і зло, правду і неправду, чесність і справедливість. Читаючи казки, діти стають добрішими, мудрішими, сильнішими, милосерднішими. З давніх-давен прийшли до нас казки. Вони передавалися раніше з вуст в уста і були доступні всім: і дорослим, і малим. Український народ завжди був багатий на талановитих оповідачів. Саме від них позаписували визначні наші письменники і вчені тисячі чудових казок. Вихованці закладу прочитали та прослухали багато казок. З метою перевірки їх знань було проведено вікторину «У світі казки», в якій у різних конкурсах змагались дві команди. За підсумками жюрі перемогу отримали «Смайлики». В кінці заходу найактивніших учасників місячника шкільних бібліотек нагородили грамотами та солодкими призами.

Акція «Чисте подвір’я»

Дата створення: 23:13 24.10.2019

Сьогодні, 24 жовтня, в рамках місячника санітарної очистки та благоустрою, з метою підвищення рівня громадської активності та соціальної відповідальності у підростаючого покоління за дбайливе ставлення до навколишнього середовища, залучення учнівської молоді до природоохоронної роботи, в нашому Центрі відбулась акція «Чисте подвір’я», до якої долучилися всі учасники освітнього процесу. Гуртом швидко впорались з роботою: упорядкували пришкільну територію, клумби, ігровий та спортивний майданчики. Заходи з благоустрою та очистки території – це вияв нашої любові та шанобливого ставлення до природи. Любіть і бережіть довкілля!

«На квіти осені чарівні подивись»

Дата створення: 23:09 24.10.2019

З метою розвитку художніх, конструкторських здібностей учнів, фантазії та естетичного смаку в Центрі проводилась еко-виставка виробів з паперу, тканини та інших матеріалів «На квіти осені чарівні подивись». До завдання учні підійшли відповідально та творчо, проявивши усю свою креативність та нестандартне бачення.