Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

День української писемності та мови

Дата створення: 20:32 09.11.2018

День української писемності та мови

Тиждень початкових класів.

Дата створення: 20:44 05.11.2018

З 29 жовтня по 02 листопада в Центрі відбувся Тиждень початкових класів.          

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Дата створення: 22:03 13.10.2018

Наперододні Дня захисника України, який святкують 14 жовтня та проведення в Теребовлянському районі Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» інспектором ювенальної превенції спільно з працівником служби у справах дітей Теребовлянської РДА організовано екскурсію для учнів Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру у Теребовлянський ВП ГУНП в Тернопільській обл. з метою виховання у свідомості дітей патріотизму, любові до своєї держави, соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, попередження негативних проявів, покращення профілактичної правовиховної роботи, недопущення бродяжництва, жебракування, правопорушень та інших негативних проявів. Дітям з вадами слуху повідомили про те, які є особливості у роботі правоохоронців, служби у справах дітей, що буває за скоєння того чи іншого адміністративного або кримінального правопорушення. Розказали про спецзасоби, вогнепальну зброю та тактико-технічні характеристики зброї і засобів захисту. Діти могли поміряти бронежилет, потримати у руках гумову палицю, приміряти шолом, тобто відчути себе справжніми правоохоронцями. жестової мови обов`язкове. З метою передачі інформації та допомоги жестовою мовою пояснити дітям почуте допомагав вчитель англійської мови Теребовлянського НРЦ Демчук Володимир Тарасович. Особливу увагу дітей (Цікавими були питання дітей, зокрема) зацікавило, як можна повідомити на лінію «102» про злочин, свідком якого стала людина з вадами слуху або не вміє писати, чи можна працювати в правоохоронних органах з вадами слуху та якщо відбувається затримання людини з вадами слуху, як повідомити про це особі, яка затримує.

День туризму

Дата створення: 22:48 09.10.2018

              Відповідно до розпорядження голови обласної адміністрації від 07.09.2018року № 678-од « Про відзначення в області Дня туризму », листа управління освіти і науки облдержадміністрації від 13.09.2018року №4 / 2776-08 «Про відзначення Дня туризму» та з метою ознайомлення дітей з особливими  освітніми потребами з туристичною привабливістю Теребовлі та її околиць  04  жовтня 2018р. на Замковій горі м. Теребовлі  в супроводі вчителя географії  Солонинки Р. Т. та керівника  гуртка « Патріот »  Демчука В. Т. був  проведений  урок   краєзнавства і туризму, в рамках якого діти взяли участь у квесті «Вертикаль».         

З нагоди 100 – річчя з дня народження В.О.Сухомлинського.

Дата створення: 22:35 01.10.2018

      З нагоди 100 – річчя з дня народження В.О.Сухомлинського. Учні початкових класів Теребовлянського  навчально-реабілітаційного центру підготували інсценізації до оповідань: «Я хочу сказати своє слово», «Покинуте кошеня», «Ледача подушка». На завершення заходу діти по колу ділилися теплотою своїх сердець.

Збагатилися духовно.

Дата створення: 17:50 30.09.2018

Педагоги Центру 29 вересня взяли участь у Всеукраїнській прощі освітян. Духовна наука Боголюбивого Владики Теодора (Мартинюка) на професійній прощі додала сили, наснаги та величезної віри нашим вчителям у благодатні сходи на педагогічній ниві.

Спортивні змаганнях серед педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Теребовлянського району

Дата створення: 23:56 25.09.2018

23 вересня вчителі Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру брали участь у спортивних змаганнях серед педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Теребовлянського району, які проходили в селі Кобиловолоки Теребовлянського району. Педагоги змагалися у таких видах як: стрибки у довжину з місця, біг на 60 метрів, біг на на 400 метрів, футбол та волейбол. Здобули 6 призових місць, а саме: I місце у стрибках в довжину з місця у віковій категорії до 35 років, II місце у стрибках в довжину з місця у віковій категорії до 35 років, ІІ місце з бігу на 60 метрів у віковій категорії до 35 років, два ІІІ місця з бігу на 60 метрів у віковій категорії до 35 років та ІІІ місце з бігу на 400 метрів у віковій категорії 45+років.

Тур  вихідного  дня

Дата створення: 23:21 25.09.2018

            На передодні Всесвітнього дня туризму (27 вересня), вихованці в супроводі вчителя географії Солонинки Р.Т. та педагогів Теребовлянського НРЦ, 23 вересня відвідали одну із стародавніх споруд України – Меджибіжську фортецю, в дворі якої справді віє духом минулого. Згадали страшні часи 1932 – 33 років, адже на території замку є музей, де зібрані архівні документи цього жахіття. Діти з трепетом в душі переглядали усе, що нагадувало про голод, особливо моторошно було дивитися на експозицію, присвячену дитячій смертності.

Чемпіонат  області  з  легкоатлетичного  кросу  серед  людей  з  інвалідністю

Дата створення: 22:51 24.09.2018

20  вересня  2018р.   проходив  Чемпіонат  області  з  легкоатлетичного  кросу  серед  людей  з  інвалідністю (м.Тернопіль).  Учениця  6-го  класу  Брухівська  Вікторія   зайняла  друге  місце  в  особистому  заліку.

Осіння  ярмарка -2018  «Овочево-фруктові  витівки».

Дата створення: 16:14 19.09.2018

        Традиційно   в  Центрі  кожного  вересня  проходить  виставка-ярмаркаплодіів  золотої  осені. Виручені  кошти  вихованці  закладу  кожного  року  віддають   на  різні  соціальні  потреби:  для  воїнів  АТО,  для  людей Теребовлянського   психоневрологічного  будинку-інтернату,  для  дітей-сиріт  Тернопільського  обласного  спеціалізованого  будинку  дитини.