Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

Конкурс декламаторів віршів великого Кобзаря «Поетичний струмочок

Дата створення: 22:11 11.03.2020

У вівторок, 10 березня 2020  року, в актовому залі Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру в рамках відзначення 206-ої річниці від дня народження  Тараса Шевченка вчителями  методичного об’єднання корекційно-розвиткової роботи  був організований і проведений конкурс декламаторів віршів великого Кобзаря «Поетичний струмочок». У святковій атмосфері учні Центру продемонстрували свій хист та вміння у декламуванні віршів великого українського пророка - Тараса Шевченка.

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ     ТЕРЕБОВЛЯНСЬОГО НРЦ

Дата створення: 19:03 10.03.2020

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ     ТЕРЕБОВЛЯНСЬОГО НРЦ

«Рідна мова – серця мого подих»

Дата створення: 22:52 21.02.2020

«Рідна мова – серця мого подих» Хто не любить своєї рідної мови, солодких святих звуків свого дитинства, не заслуговує на ім'я людини (Й. Г. Гердер). Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. З нагоди Міжнародного дня рідної мови 21 лютого вчителі-гуманітарії Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру організували святкові заходи. До відзначення долучилася вся шкільна родина. Учні та працівники оглянули книжкову виставку «Ти, рідна мово, чиста, як роса, цілюща й невичерпна, як криниця», де ознайомилися з науковою, публіцистичною, художньою літературою сучасності, побачили різноманітність і багатство різних жанрів рідного слова. Уже традиційно учні писали диктант національної єдності «Мова кожного етносу – невтомна і своя», декламували вірші про мелодійну, барвінкову, милозвучну, світанкову українську мову, виконали українські пісні у сурдоперекладі «Українська мова», «Не стидайся, то твоя земля», «Перлина Україна» та переглянули відеоролик «15 цікавих фактів про українську мову». Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Українська поетеса Ліна Костенко влучно відмітила, що «нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України! Нею варто думати та мріяти, дивуватись і любити. Недарма ж учені довели, що наша генетична пам’ять тісно пов’язана із мовою, яка може прокинутись у генах навіть через кілька поколінь!

Вшанування пам'яті та патріотизму Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 22:45 21.02.2020

Вже шостий рік поспіль 20 лютого у нашому НРЦ проводиться ряд заходів, спрямованих на вшанування пам'яті та патріотизму Героїв Небесної Сотні. Невимовний біль переповнює жалем серця усіх українців, коли згадуються події, що відбулися на Майдані у 2014 році. Ріки крові, гори шин... І ні в чому не винні молоді люди, які хотіли, щоб їх почули... хотіли жити в вільній, демократичній країні... хотіли, а не змогли… Злі кулі снайперів, підлість та підступність людей обірвали життя хлопців, які ще не навчилися кохати ... Не можливо без сліз згадувати ці страшні події, і ми маємо пам'ятати завжди тих, хто поклав свою голову за нашу Батьківщину, тих, хто захищав нас на землі та оберігає нас з висоти небес!

Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху

Дата створення: 22:40 21.02.2020

З 17 по 20 лютого 2020 року в Миколаєві на базі МОК КДЮСШ №1 проведено чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху. У змаганнях приймало участь близько 65 осіб з різних куточків України: Миколаївської області, Херсонської, Одеської, Вінницької, Сумської, Тернопільської та інших. Наш НРЦ представляло двоє спортсменів: Колодка Дмитро (13-А клас), Лис Роман (13-А клас). За підсумками змагань: - з греко-римської боротьби V місце зайняв Колодка Дмитро, ІІI місце - Лис Роман; - з вільної боротьби IV - місце - Колодка Дмитро та Лис Роман Вітаємо спортсменів, тренера та бажаємо міцного здоров'я, натхнення, витримки, а також подальших перемог!

Стрітення Господнє

Дата створення: 21:57 20.02.2020

Щороку в Теребовлянському НРЦ наші вихованці разом із педагогами відзначають один із дванадцяти празників в році – Стрітення Господнє, який припадає на 15 лютого. Отож, 19 лютого у стінах нашого закладу вчитель ОХЕ Солонинка Р.Т. провела інформаційно-пізнавальний захід, присвячений зустрічі Старого та Нового заповітів, зустрічі зими та весни. На сцені актової зали Центру діти зіграли роль біблійних героїв: старого, праведного Симеона, Пречистої Діви Марії з Дитятком на руках, праведної Анни та обручника Йосифа. Згадали про цілющу водицю, запалили стрітенську свічку, які були освячені саме в цей День. Дітям та усім присутнім все дуже сподобалося. Чекаймо наступного року свята та ніколи не забуваймо і бережімо наші українські традиції!

«Під знаком Купідона»

Дата створення: 19:08 16.02.2020

«Під знаком Купідона» - саме під такою назвою у Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі був проведений розважально-пізнавальний вечір-конкурс для старшокласників до Дня святого Валентина.

День безпечного інтернету

Дата створення: 22:55 12.02.2020

До Дня безпечного інтернету в Теребовлянському навчально – реабілітаційному центрі вчителями інформатики (Капелюх Д.Р., Брухівська О.П., Лучків І.І.) був проведений тренінг на тему «Життя online».

Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху

Дата створення: 21:13 08.02.2020

З 04 по 06 лютого в Миколаєві був проведений Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху. Честь нашого навчально-реабілітаційного центру захищали четверо учнів: Кохан Денис (9-А кл.), Блоха Віктор (11-А кл.), Рачій Ігор (11-А кл.), Василик Микола (13-А кл.). Змагання пройшли в дуже теплій , гостинній атмосфері та запеклій боротьбі за першість. Нашим хлопцям вдалося показати гідні результати. За підсумками змагань з греко-римської боротьби ІІІ місце посів Рачій Ігор, ІІ місце – Кохан Денис. У змаганнях з вільної боротьби ІІ місце зайняли Блоха Віктор та Рачій Ігор. Чемпіоном України, посівши І місце, став Микола Василик. Тож вітаємо наших спортсменів! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, витримки, а призерові Миколі Василику - перемоги на Чемпіонаті світу, який проходитиме в червні 2020 у Туреччині. Впевнені, що він гідно представить нашу країну на змаганнях та покаже якісну боротьбу.