З 18.03 по 22.03 в нашому Центрі відбувся методичний тиждень вчителів трудового навчання

Дата створення: 14:48 22.03.2019

З 18.03 по 22.03 в нашому Центрі відбувся методичний тиждень  вчителів трудового навчання

Чемпіонат  України  з  вільної  та  греко-римської  боротьби в м. Біла  Церква.

Дата створення: 17:40 21.03.2019

18-19 березня  2019 року  в м. Біла  Церква  проходив  чемпіонат  України  з  вільної  та  греко-римської  боротьби.  Учні  Теребовлянського  НРЦ  на  цих  змаганнях  показали  хороший  результат.  Василик  Микола,  учень  12  класу,   у  вільній  боротьбі  (вагова  категорія  61кг)  зайняв  друге  місце;  Балабан  Вадим,  учень  10  класу,  у  вільній  боротьбі (вагова  категорія  70 кг)  зайняв  третє  місце.  Вітаємо  наших  юнаків  і  надіємося,  що  в  найближчому  майбутньому  вони  займуть  перші  сходинки  на  спортивному  п’єдесталі.

Масляну святкували

Дата створення: 20:09 19.03.2019

Масляну святкували,

Крим – це Україна

Дата створення: 13:36 19.03.2019

Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху (юніори та кадети).

Дата створення: 22:03 13.03.2019

З 04 по 06 березня 2019 року у м. Миколаєві проходив чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху (юніори та кадети). У чемпіонаті взяли участь юні спортсмени Теребовлянського НРЦ та заслужено отримали призові місця і нагороди. З вільної боротьби серед юніорів В/К 61 кг ІІІ -є місце здобув Василик Микола - учень 12 класу, у В/К 65 кг ІІ - е місце - Лис Роман - учень 12 класу . З вільної боротьби серед кадетів В/К 55 кг І - місце у Блохи Віктора - учня 10 класу. У В/К 65 кг ІІІ - місце здобув Рачій Ігор - учень 10 класу. Блоха Віктор у жовтні 2019 року буде виступати на змаганнях європейського рівня, які відбудуться у Білорусі.

«І лине над землею Шевченкове святеє слово»

Дата створення: 10:34 08.03.2019

Першість  області  з  вільної  боротьби  та  дзю до  серед  дівчат  та  юнаків    2004  року  народження  і  молодших.

Дата створення: 17:20 06.03.2019

Одним із шляхів толерантності, рівності та взаємоповаги до людей  з  інвалідністю є спорт. Адже саме завдяки спортивним іграм люди з обмеженими можливостями можуть почуватися  на рівних з іншими людьми. Спорт – чи на найкорисніший спосіб реабілітації людей з особливими потребами. Він не лише розвиває фізично, а й соціалізує, допомагає знайти сферу для самореалізації,  сприяє  інтеграції   дітей  з  інвалідністю  до активного життя у суспільстві, покращенню  їх фізичного і функціонального стану та відновлення   працездатності засобами фізичної культури і спорту.