A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

Учні 3-Б класу Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру під час дистанційного навчання на уроці Я досліджую світ побували на незвичній екскурсії.

Сьогодні, 13 травня, учні 3-Б класу Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру під час дистанційного навчання на уроці Я досліджую світ побували на незвичній екскурсії. Під час такої міні-подорожі у природу діти знайомилися із сезонними змінами у рослинному та тваринному світі, спостерігали за погодою.

22:48 13.05.2022

Пропонуємо вам переглянути авторитетні поради від наших мужніх захисників, які презентувало Міністерство освіти і науки України.

Дорогі наші учні, ми знаємо, як вам емоційно важко зараз через воєнні дії в Україні. На жаль, сьогодні ви позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також звичного навчання в школі.

22:44 13.05.2022

Учні 4-Г класу на уроці предметно-практичного навчання розвивали свої навики догляду за кімнатними рослинами.

Навчаючись дистанційно, учні 4-Г класу на уроці предметно-практичного навчання розвивали свої навики догляду за кімнатними рослинами. Тепер вони знають, як створити сприятливі умови для зелених насаджень та правила піклування про них.

22:57 12.05.2022

Повноцінне мовлення – неодмінна умова успішного навчання.

Повноцінне мовлення – неодмінна умова успішного навчання. Звукова культура мовлення включає правильну вимову всіх звуків і слів рідної мови, виразність мовлення і формування фонематичного слуху (здатності сприймати звуки рідної мови, розрізняти та диференціювати їх, визначати наявність їх в словах).

15:46 11.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень