Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Дата створення: 10:51 27.11.2020

У четвер, 26 листопада 2020 року, в Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі в рамках тижня методичного об’єднання вчителів гуманітарних дисциплін, вчителем історії Погріщук Ю.Г. було організовано і проведено виховний захід «Біль душі людської», присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Інтелектуальне шоу “Funny time in English”.

Дата створення: 10:43 27.11.2020

25 листопада у стінах Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру відбулося інтелектуальне шоу “Funny time in English”. Захід був проведений у рамках методичного тижня вчителів гуманітарних дисциплін. До шоу було залучено учнів молодшої та старшої ланки. Діти охоче приймали участь у конкурсах на розрізнення кольорів, правильної звуковимови, на кмітливість та силу між командами. Учасників інтелектуального шоу розважали учні молодших класів, даруючи свої пісні та танці. Наші вихованці мали змогу проявити себе. Навіть сором’язливі діти залучилися до участі та виявили свої різнобічні таланти. За підсумками усіх конкурсів перемогу здобула команда “Be happy”. Її учасники були нагороджені грамотою за перемогу. Такою ж грамотою за активну участь булла нагороджена команда “Nana banana”. Отже, можна із впевненістю сказати, що школярі отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови, та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Всесвітній день дитини

Дата створення: 20:30 25.11.2020

Немає нічого дорожчого, кращого і бажанішого в цьому світі, ніж наші діти. Вони приносять в наше життя радість, щастя,  гармонію.       Щороку у Всесвітній день дитини у багатьох країнах проходять різноманітні заходи, спрямовані на підвищення рівня добробуту дітей, захисту їхніх прав, усвідомленості населення щодо наявних проблем. Ось і наш заклад не залишився осторонь. Соціально-психологічна служба провела у цей день лекції "Права та обов'язки дитини" у 8 та 10-Б класах, "Права дитини в малюнках" у 5-А класі, "У центрі Всесвіту - дитина" у 4-Б.  Вітаємо наших вихованців та бажаємо їм  кожен день зустрічати з посмішкою і гарним настроєм, щоб кожна мить дитинства була наповнена щастям, радістю і чудесами.

Мовознавча вікторина

Дата створення: 20:22 25.11.2020

Багата і барвиста мова українського народу. Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ.       Рідній мові та рідному українському слову був присвячений другий день предметного тижня гуманітарних дисциплін. У цей день вихованці Центру, беручи участь у мовознавчій вікторині, здійснили «Подорож океаном рідної мови». В запеклих словесних поєдинках змагалися за перемогу команди «Мовознавці» та «Словограй». Гравці мірялися своїми знаннями з української мови та усної народної творчості у турах вікторини: «Народ скаже, як зав’яже», «Знавці українських прислів’їв та приказок», «Знавці фразеологізмів», «Брейн-ринг», «Мовне асорті», «Словникар», «І чужого навчайтесь, і свого не цурайтесь», «Відгадайко», «Я прислів’я добре знаю – їх я легко відгадаю».        За підсумками проведених конкурсів команда-переможниця та активні гравці отримали грамоти. Дякуємо усім учасникам мовознавчої вікторини. Сподіваємося, що сьогоднішній день додав ще кілька краплинок любові до української мови у ваші юні душі.  Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

Урок звитяги «Революції, що нас змінили»

Дата створення: 19:59 20.11.2020

Упродовж  17-19 листопада 2020 року до Дня Гідності та Свободи, який в Україні відзначається щороку 21 листопада, у Теребовлянському НРЦ проходили заходи із вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.         Під час уроку звитяги «Революції, що нас змінили» вихователі закладу  ознайомили вихованців з етапами Революції Гідності, реконструювали історичні події з Євромайдану, продемонстрували фото та відеодесюжети, хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв. Бібліотекарем організовувалася  тематична експозиція, присвячена революційним подіям та її учасникам.        Дані заходи – нагадування про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож будьмо гідними пам'яті наших героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!

Конкурс юних декламаторів «Вивчай! Знай! Рідну мову люби, поважай!»

Дата створення: 17:46 10.11.2020

Продовженням відзначення Дня української писемності та мови в нашому закладі був конкурс юних декламаторів «Вивчай! Знай! Рідну мову люби, поважай!»