Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

Канікули

Дата створення: 15:08 01.06.2020

Любі учні, вітаємо вас із початком канікул та бажаємо веселого, цікавого, безпечного літа!

День захисту дітей

Дата створення: 15:04 01.06.2020

Випускникам 2020

Дата створення: 14:57 01.06.2020

День вишиванки

Дата створення: 14:03 21.05.2020

День пам'яті та примирення і День перемоги у Другій світовій війні.

Дата створення: 16:27 08.05.2020

День пам'яті та примирення і День перемоги у Другій світовій війні. Пам'ятаємо...

Конкурс декламаторів віршів великого Кобзаря «Поетичний струмочок

Дата створення: 22:11 11.03.2020

У вівторок, 10 березня 2020  року, в актовому залі Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру в рамках відзначення 206-ої річниці від дня народження  Тараса Шевченка вчителями  методичного об’єднання корекційно-розвиткової роботи  був організований і проведений конкурс декламаторів віршів великого Кобзаря «Поетичний струмочок». У святковій атмосфері учні Центру продемонстрували свій хист та вміння у декламуванні віршів великого українського пророка - Тараса Шевченка.

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ     ТЕРЕБОВЛЯНСЬОГО НРЦ

Дата створення: 19:03 10.03.2020

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ     ТЕРЕБОВЛЯНСЬОГО НРЦ

«Рідна мова – серця мого подих»

Дата створення: 22:52 21.02.2020

«Рідна мова – серця мого подих» Хто не любить своєї рідної мови, солодких святих звуків свого дитинства, не заслуговує на ім'я людини (Й. Г. Гердер). Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. З нагоди Міжнародного дня рідної мови 21 лютого вчителі-гуманітарії Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру організували святкові заходи. До відзначення долучилася вся шкільна родина. Учні та працівники оглянули книжкову виставку «Ти, рідна мово, чиста, як роса, цілюща й невичерпна, як криниця», де ознайомилися з науковою, публіцистичною, художньою літературою сучасності, побачили різноманітність і багатство різних жанрів рідного слова. Уже традиційно учні писали диктант національної єдності «Мова кожного етносу – невтомна і своя», декламували вірші про мелодійну, барвінкову, милозвучну, світанкову українську мову, виконали українські пісні у сурдоперекладі «Українська мова», «Не стидайся, то твоя земля», «Перлина Україна» та переглянули відеоролик «15 цікавих фактів про українську мову». Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Українська поетеса Ліна Костенко влучно відмітила, що «нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України! Нею варто думати та мріяти, дивуватись і любити. Недарма ж учені довели, що наша генетична пам’ять тісно пов’язана із мовою, яка може прокинутись у генах навіть через кілька поколінь!

Вшанування пам'яті та патріотизму Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 22:45 21.02.2020

Вже шостий рік поспіль 20 лютого у нашому НРЦ проводиться ряд заходів, спрямованих на вшанування пам'яті та патріотизму Героїв Небесної Сотні. Невимовний біль переповнює жалем серця усіх українців, коли згадуються події, що відбулися на Майдані у 2014 році. Ріки крові, гори шин... І ні в чому не винні молоді люди, які хотіли, щоб їх почули... хотіли жити в вільній, демократичній країні... хотіли, а не змогли… Злі кулі снайперів, підлість та підступність людей обірвали життя хлопців, які ще не навчилися кохати ... Не можливо без сліз згадувати ці страшні події, і ми маємо пам'ятати завжди тих, хто поклав свою голову за нашу Батьківщину, тих, хто захищав нас на землі та оберігає нас з висоти небес!