Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Правила прийому

1. Зарахування учнів до Центру здійснюється на підставі таких документів:

1.1. Заяви батьків або осіб, що їх замінюють.

1.2. Копії свідоцтва про народження дитини.

1.3. Висновку психолого-медико-педагогічної консультації.

1.4. Особової справи (витягу з особової справи) та документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до підготовчого, першого класів).

1.5. Індивідуальної програми реабілітації інваліда (для дитини інваліда).

1.6. Довідку про стан здоров’я дитини (ф. №026/о); витягу з «Історії розвитку дитини (ф. №112/о) з даними про результати аналізів, копій «Карти профілактичних щеплень» (ф. №063/о), довідки закладу охорони здоров’я про те, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями та може відвідувати навчальний заклад.

1.7. Діти з важкими розладами мовлення повинні мати висновок сурдолога.

2. Заклад працює із змінним контингентом – дітьми дошкільного та шкільного віку, які відвідують реабілітаційне відділення і отримують психолого-педагогічну, медико-реабілітаційну, консультативну та соціально-реабілітаційну допомогу в Центрі або в умовах сім’ї.

Для отримання реабілітаційних послуг потрібні:

2.1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють.

2.2. Медичний висновок про наявність порушення слуху у дитини або розладів мовлення.

2.3. Висновок психолого-медико-педагогічної консультації з переліком реабілітаційних послуг, які рекомендовані дитині (за наявності).

2.4. Індивідуальної програми реабілітації інваліда (для дитини інваліда).

2.5. Довідки медичного закладу про те, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями та може відвідувати навчальний заклад.

3. Документи, необхідні для зарахування дитини до навчального закладу, подаються особисто батьками або особами, що їх замінюють.