Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Четвер

Тема. Додавання десятків до двоцифрових чисел.

 

Усний рахунок

Назвіть числа від 20 до 30

Назвіть числа від 55до 65 у порядку зростання.

Збільшіть числа 10,20,30,40,на 5

 Опрацювання теми.

14+20=34

14+20=10+4+20=10+20+4=30+4=34

Десятки додають до десятків.

Завдання у підручнику: ст. 98 завдання 3 (1,2)

Зошит : ст. 25 завдання 2

 

1 Б клас                     Англійська мова

Тема:  Моє меню

Мета:  -  ознайомити з новими лексичними одиницями;

  • навчати діалогічному мовленню з опорою на тезисні речення у формі рольової гри, допомагати у складанні власного меню на сніданок;
  • вчити працювати в парах і групах (інтерактивні форми);
  • розвивати навички зорового сприйняття та читанняслів;
  • виховувати культуру здорового способу життя.

Очікувальні результати: в кінці уроку учні зможуть скласти та розповісти про своє меню на сніданок

Обладнання: підручник, флеш-картки, аркуші паперу, індивідуальні картки, скатертина, презентація «Mybreakfast», м’яч.

 

Хід уроку:

 

І. Початок уроку.

1. Привітання.

Т:Hello,children!Nice to meet you!

Ps: Hello! Nice to meet you!.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Song “Hello. How are you?”

Т: Lookatmycardsandguessourtopic.

( The teacher shows an apple, a banana, an egg, a sandwich, a sausage, a glass of milk, a cup of tea, porridge and chess)

 T: Whendoyoueatthisfood?

PsInthemorning.

T: Yes. For breakfast.

Song “Apples and bananas”

 

ІІ. Основна частина уроку.

1. Подання лексичного матеріалу.Фонетичне відпрацювання слів.

Т: Перед нами великий стіл для гостей цієї казкової країни, тобто для нас. Заплющуємо очі та рахуємо до 10. One

Учні продовжують:

Ps: two, three, four, …, ten.

Т: І зявляється скатертина-самобранка, на якій іграшкові продукти

T:What’s this?

Ps: It’s a sandwich.

Діти повторюють.

Ps: We have a sandwich for breakfast.

2. Переглядпрезентації “My breakfast”

3. Розвиток аудитивних навичок

Ex1, p. 30

(Перший раз учні слухають, другий- повторюють, а третій розповідають з опорою на малюнки)

4. Розвиток читання слів з буквосполученням ch

Cheese, a chair….

Та g

An egg, a girl….

Учні відкривають підручники та читають.

 

5. Фізкультхвилинка.

Т: It’s time to move

Makeyourrighthandclap, clap, clap. (хлопаємо правою долонькою по лівій)

Makeyourlefthandclap, clap, clap. (хлопаємо лівою долонькою по правій)

Turnaround 1,2,3. (повернутись навколо себе)

Itiseasy, youcansee !

Makeyourrightfoottap, tap, tap. (топаємо правою ніжкою)

Makeyourleftfoottap, tap, tap. (топаємо лівою ножкою)

Turnaround 1,2,3. ( обернутись навколо себе)

Itiseasy, youcansee !

6. Складання власного меню на сніданок

(Вчитель роздає різнокольорові паперці, а учні  малюють своє меню на сніданок)

T: Draw food that you usually eat  for breakfast. Then show us and tell about it.

For example:

This is my breakfast.

I have got an egg, a sandwich and a cup of tea for breakfast.

It’stasty.

 

7. Розвиток навичок монологічного мовлення

Учні презентують своє меню та розповідають про нього.

This is my breakfast.

I have got сheese and a glass of milk for breakfast.

It’stasty.

 

ІІІ. Заключна частина урока

T: Children! Do you like our lesson?

Ps: Yes.

T: Show your family your breakfast and tell about it.

Have a nice day!

Good bye!

Ps: Good bye