Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

П`ятниця

План-конспект уроку з англійської мови

Тема         : Закріплення лексики по темі « Сlothes».

Мета:1.Узагальнитита систематизувати знання по темі «Clothes».

           2.Розвивати вмінняаудіювати текст, культуру спілкування в ситуації «У крамниці», розвиватилогічнемислення, діалогічнемовлення.

3.Виховувати почуттяввічливості, культуру спілкування.

Підручник:«English World-2» Liz Hocking, Mary Bowen.

Клас : 3

Хід уроку.

  1. Організаційний момент.

-Good morning.

-I am glad to see you.

-How are you today?

-What is the season(month, day) now?

 

2. Фонетичназарядка.

-Look at the proverb «There is no bad weather, there are bad clothes».

-Do you agree with it?

-Let s repeat it. Can you find the words with the sounds [ou], [  ],

[   ]?

3.Повідомленнятеми, метиуроку.

-So, can you guess, what is the topic of our lesson?

-Clothes.

4. Мотиваціянавчання.

-Look at the board. What can you see? (a ship). We are in the sea and we are going to find some treasure.

-What do you like doing at your English lessons?( riddles,  games,  dialogues). (Вчитель записує все, що пропонуютьдіти).

5. Перевірка д.з.

Your homework was to make up the riddles about clothes.

The girls like it, the boys don t wear it. (a dress)

You wear them on your hands. (gloves)

They are short trousers. (shorts)

In summer you wear them on your feet. (sandals)

You wear it when it is cold. (a jacket, a coat)

You wear it on your head when it is sunny and hot. (ahat)

6. Актуалізаціяопорнихзнань.

1. Фронтальне опитування за картками.

2. Мовленнєві вправи( робота в парах).

-Isit a…?

-Are they…?

-What colour is (are)…?

-What are you wearing today?

7. Розвитокусногомовлення.

1. Game « Remembertheclothes» . Два учністають спинами один до одногo і згадують, в якийодягбуввдягненийкоженіз них.

-Is he(she) wearing a white shirt?

2. Game “Guess who is it». Describe one of your classmates and we will guess who is he.

8. Розвиток діалогічного мовлення.

На дошці окремі речення, які треба зібрати в діалог і розіграти його в парах.

-Can I helpyou?

-Show me that jacket, please.

-What colour would you like?

-Brown.

-And what size do you want?

-Five. Can I try it on?

-Ofcourse.

9. Розвитокнавичок письма.

1. Гра «Продовжланцюжок» ( Командна робота)

Приклад- skirtrousershirt-shirtrainers.

Виграє та команда, чий ланцюжокдовший.

2.Встав  пропущенілітери( завдання на листочках).

 

10. Фізкульт.хвилинка.

-Show me how you put on your hats, trousers, shoes, caps, gloves, jackets. (Учніімітуютьпроцесодягання).

-СlapwhenyouhearthewordonthetopicClothes, stamp when the word is not on the topic.( hat, cat, goat, coat, skirt, bird, clock, sock).

 

11. Розвитокнавичокаудіювання.

P.B. ex. 1 p.56 (CD 53-54).

Pre-listening

-Look at the picture. What is the weather like?

-What is the boy (girl) wearing?

-What has he (she) got?

While-listening

-Listen to the text and circle the correct answer.

After-listening

Взаємоперевірка робіт.

 

12. Підсумок уроку.

- Lookattheboard, ourshipismoving.

-Do you like our lesson?

-Were there games? Riddles? Dialogues?

(Під малюнком скарбів вчитель дістає листа, в якому написано- Thetreasurehasgot a personwearing…діти здогадуються, хто це і отримують «скарб» - цукерки або наклейки).

13. Завданнядодому.

Повторити лексику по темі.

 

 

 

 

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ

Тема. Узагальнення знань по темі « Чарівна зимова казка»

  1. Повторити розділ «Чарівна зимова казка» (с. 61-84).
  2. Дайте відповіді на запитання.
  • Назвіть зимові місяці.
  • Який місяць розпочинає рік?
  • Розкажіть, що ви знаєте про зимові місяці.
  • Назвіть ознаки зими.
  • Назвіть дерева, які залишаються взимку зеленими.
  • Назвіть птахів, які залишаються взимку зимувати.
  • Розкажіть, чим можна підгодовувати птахів взимку.

 

 

Українська мова та читання (Читання)

Тема. Найдорожче-чесність.

Аліна Туз «Про Михася та Люка Скайуокера».

 

Д/з:

  1. Прочитати текст на с. 106-107 Аліна Туз «Про Михася та Люка Скайуокера».
  2. Дати відповіді на запитання:
  • Хто головні герої твору?
  • Від чийого імені ведеться розповідь у творі?
  • Як хлопчики проводили час на перерві?
  • Знайдіть речення, які підтверджують, що вони були захоплені грою.
  • Чому Михася більше не тішила фігурка Люка Скайвокера?
  • Як ви вважаєте, чи поверне Михась іграшку Дмитрикові?
  • Поміркуйте! Як потрібно було вчинити Михасеві, щоб не обманювати друга і водночас мати можливість погратися іграшкою довше?

 

Українська мова та читання (Українська мова)

Тема. Урок розвитку мовлення. Складання розповіді на основі спостережень.

Д/З

  1. Вигляньте у вікно. Поспостерігайте за природою. Уважно все розгляньте. Дайте відповіді на запитання.
  • Яка зараз пора року?
  • Яке небо?
  • Чи є хмари на небі?
  • Чи світить сонечко?
  • Яка погода?
  • Чи є опади?
  • Що відбувається з травичкою?
  • Які зміни відбулися в живій природі?
  • Які зміни відбулися в неживій природі?
  • Чи змінилася праця людей?

 

 

  1. Скласти невеличку розповідь .