Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

П'ятниця

24.04. 2020р.       Інформатика       3-Б

Проект — це скоординована діяльність, націлена на досягнення певного результату за визначений час. Проекти часто виконують у групах (командах). Ця робота надасть можливість кожному з вас отримати нові знання, застосувати свій досвід, допоможе навчитися працювати в команді, приймати спільні рішення, презентувати результати роботи.

Робота над проектом складається з кількох етапів. 1. Організаційний. Визначення теми і мети проекту, формулювання завдань, складання плану проекту. Пригадай, що таке план. Під час якої діяльності тобі доводилося складати план? Навіщо потрібен план? План проекту — це документ, який містить заздалегідь наміче­ний порядок дій, необхідних для досягнення мети проекту. 2. Підготовчий. Пошук різноманітних матеріалів, які висвітлюють тему проекту. 3. Проектний. Опрацювання зібраних матеріалів для отримання запланованого результату. 4. Оформлювальний. Підготовка доповіді та комп’ютерної презентації проекту. 5. Презентаційний. Захист проекту. 6. Підсумковий. Підбиття підсумків: чи всі завдання проекту було виконано, чи досягнутий очікуваний результат.

 

Природознавство.

Тема. Травна система. Дослідницький практикум. Раціон здорового харчування.

Який висновок ми зробили вивчивши тему « Травна система»?

( Їжа подрібнюється і перетравлюється в організмі в травній системі. Під час травлення їжа перетворюється на поживні речовини).

Харчування людини вважається повноцінним, коли в організм з їжею регулярно надходять усі необхідні поживні речовини: Білки, жири, вуглеводи, вітаміни. Що ж це за речовини?

Білки – основа всіх клітин , це речовини, які вважають основним «будівельним матеріалом» для тіла людини. Особливо потрібні білки дітям, бо їх організм росте і розвивається, тому вони повинні обов’язково надходити з їжею.

Жири – мають найбільшу енергетичну силу, вони потрібні для кращого засвоєння білків, але вживати їх багато не можна бо це може викликати захворювання організму. Не забувайте, що жир має властивість відкладатися про запас!

Вуглеводи – основне джерело енергії організму людини, вони створюють відчуття ситості, легко засвоюються організмом. Їх у раціоні харчування має бути в 2 – 3 рази більше ніж білків і жирів.

Вітаміни – необхідні для збереження і зміцнення здоров′я. Вітаміни містяться в продуктах в незначній кількості, їх багато в овочах і фруктах.

Вітамін А( абрикос, персик, кавун,морква, солодкий перець, щавель, гарбуз, часник)

Вітамін В( суниці, груша, горох, цибуля, горох,квасоля, яблука, капуста)

Вітамін С( помідори, чорна і червона смородина, цитрусові, огірки, ожина, диня, виноград, гриби, картопля)

Вітамін Д( арахіс, мигдаль, горіхи, горох)

Як бачимо не існує таких продуктів, які б містили весь повний набір необхідних речовин для повноцінного розвитку людини, тому харчування має бути різноманітним та збалансованим.

Домашнє завдання. Намалювати продукти, якими я буду харчуватися.

 

 

Математика.

Тема. Позначення частин числа цифрами. Розв'язування задач.

Завдання 1007

Яку частину круга не зафарбовано? Як записати цифрами третю частину; четверту; п'яту?

Завдання 1008

Накресли такі самі смужки в зошиті й запиши, яку частину кожної з них зафарбовано.

Завдання 1019

Виконай ділення і перевір, додаючи значення виразів. Сума значень виразів кожного рядка дорівнює 100.

Задача1021.

  • Прочитайте задачу.

  • Про кого розповідається у задачі?

  • Що планували зробити школярі?

  • Скліки зробили?

  • Як знайти на третину більше?

  • Скільки зробили годівниць школярі?

Розв'язання.

Домашнє завдання. № 1019 (2рядок), 1020.