Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Розклад виховних годин за ІІ семестр 2017-2018 н.р.

       ПОГОДЖЕНО                                                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖУЮ

        Голова  ПК                                                                                                                                                                Директор  навчально-                    

        Стецула     Н.П.                                                                                                                                                    реабілітаційного центру

                                                                                                                                                                                                                      М.Б. Кацан

Розклад виховних годин

на ІІ –й семестр 2017-2018 н.р.

№ Групи

Дні тижня

 

Клас

ПІП вихователя

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

І

Дошк. група І

Вітвіцька Г.Р.

14.00-19.15

19.15-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихСтудент О

08.00-14.00

08.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихСтудент

08.00-14.00

-

-

Бугай З.Б.

08.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихЗаполох Т

14.00-20.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихБойчук Х.

08.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихЗаполох Т

-

-

Демчук Л.Й.

-

-

-

-

-

-

7.00

ІІ

Дошк. група ІІ

Студент О.П.

14.00-21.00

-

07.00-14.00

13.00-21.00

-

-

3.00

Бойчук Х.С.

-

07.00-15.00

14.00-21.00

-

07.00-15.00

2.00

-

Заполох Т.І.

07.00-14.00

15.00-21.00

-

07.00-13.00

15.00-21.00

-

-

Кріль Л.І.

-

-

-

-

-

-

7.00

ІІІ

Дошк. група ІІІ

Вівчар  Н.М.

08.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихЗаполох Т

08.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихСтудент

08.00-14.00

-

-

Кучма Н.П.

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихСтудент О

08.00-14.00

14.00-20.15

20.15-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихБойчук Х.

08.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

гр.приєд.до ІІ 

(вихЗаполох Т

-

-

Дудар Н.В.

-

-

-

-

-

7.00

-

ІV

 Підг Б-1

клас

 

Галамай О.С.

07.00-08.30

13.30-21.00

12.55-21.00

07.00-08.30

17.40-21.00

07.00-08.30

12.55-16.15

12.55-20.35

20.35-21.00

гр.приєд.доV 

(вих.Крушельницька)

3.05

-

Гриневич Н.О.

-

07.00-08.30

12.55-17.40

-

-

-

-

Корольчук-Лях Ю.І.

-

-

-

16.15-21.00

07.00-08.30

-

-

V

Підг Б-2

клас

Пердута Н.Б.

07.00-08.30 13.30-21.00

18.00-21.00

 

07.00-08.30

15.30-21.00

07.00-08.30

12.55-21.00

-

 

2.40

-

Грицишин Н.Я.

-

12.55-18.00

14.20-15.30

-

-

-

-

Крушельницька Л.М.

-

07.00-08.30

12.55-14.20

-

17.40-21.00

-

-

Дука О.М.

-

-

-

-

07.00-08.30

12.55-17.40

-

-

VI

1Б,2Б

класи

Мудра О.О.

07.00-08.30

15.05-21.00

13.55-18.15

07.00-08.30

16.00-21.00

13.00-18.15

07.00-08.30

-

-

Лучків І.І.

13.55-18.15

07.00-08.30

13.55-21.00

13.55-18.15

07.00-08.30

16.00-21.00

13.00-20.30

20.30-21.00

гр.приєд.доV 

(вих.Крушельницька)

-

-

VII

1Г,2В,

класи

Пилип Л.І.

13.00-16.00

13.00-19.30

07.00-08.30

18.00-21.00

13.00-21.00

 

13.00-16.00

 

-

-

Зюбровська О.А.

14.00-19.30

07.00-08.30

13.05-17.15

14.00-19.30

07.00-08.30

16.15-19.30

-

3.35

-

Вітвіцька Н.А.

07.00-08.30

16.00-21.00

17.15-21.00

13.00-18.00

13.05-16.15

07.00-08.30

13.05-18.10

18.10-21.00

гр.приєд.доVгр.

(вих.Крушельницька)

-

-

VIII

2А,4А класи

Нич О.М.

07.00-08.30

14.00-18.15

16.15-21.00

07.00-08.30

13.05-17.15

16.15-21.00

 

14.20-18.25

18.25-21.00

гр.приєд.доІХ 

(вихСазонова Т.І.)

-

-

Джурин Г.М.

16.15-21.00

07.00-08.30

13.05-17.15

16.15-21.00

07.00-08.30

13.05-17.45

07.00-08.30

12.10-14.20

 

-

-

IX

3Б,4Б класи

Чаплюк Ю.І.

-

-

-

-

07.00-08.30

13.05-17.50

-

-

Білеуш Л.І.

16.15-18.15

07.00-08.30

14.00-21.00

16.15-18.15

07.00-08.30

14.00-21.00

-

4.00

-

Сазонова Т.І.

07.00-08.30

15.10-21.00

16.15-18.15

07.00-08.30

14.00-21.00

16.15-18.15

15.50-21.00

 

-

-

      X

5А, 6А

класи

Максимів Н.І.

07.00-08.30

16.30-21.30

07.00-08.30

14.05-18.00

 

16.30-21.30

13.10-21.30

07.00-08.30

15.40-20.10

20.10-21.30

гр.приєд.доХІІ 

(вихВойтович Т.О.)

-

-

Дудун Г.В.

-

16.30-21.30

07.00-08.30

14.05-18.35

07.00-08.30

-

-

-

Щуцький В.П.

15.15-19.00

-

-

-

13.10-15.40

-

-

XI

5Б,7Б

класи

Михалків М.З.

07.00-08.30

13.10-14.30

15.15-19.00

16.30-21.30

14.05-19.00

16.30-21.30

07.00-08.30

13.10-15.10

-

 

-

Іванюк Г.С.

16.30-21.30

07.00-08.30

14.05-19.00

07.00-08.30

16.30-21.30

07.00-08.30

14.05-19.00

15.10-16.55

16.55-21.30

гр.приєд.доХІІ 

(вихВойтович Т.О.)

-

5.10

ХII

 

 

 

7А,9А

класи

Войтович Т.О.

15.15-19.00

 

15.15-18.00

 

07.00-08.30

15.15-18.00

07.00-08.30

16.30-22.00

14.05-21.20

21.20-22.00

гр.приєд.доХІV

(вих.Шовзда Л.С.)

-

-

Дем’янчук В.П.

07.00-08.30

16.30-22.00

07.00-08.30

16.30-22.00

16.30-22.00

15.15-19.15

07.00-08.30

 

-

-

ХІІІ

8 доп

10 доп

класи

Голочинська І.О.

07.00-08.30

16.10-21.30

15.15-19.00

07.00-08.30

15.15-18.15

16.30-19.00

07.00-08.30

14.05-20.00

20.00-21.30

гр.приєд.доХІV 

(вих.ШовздаЛ.С.)

-

-

 

15.15-19.00

07.00-08.30

16.30-21.30

16.30-21.30

07.00-08.30

15.15-21.30

16.30-18.30

 

-

-

ХІV

11А,12А,

13А

класи

Шовзда Л.С.

07.00-08.30

16.30-22.00

07.00-08.30

15.15-22.00

07.00-08.30

15.15-22.00

07.00-08.30

 

07.00-08.30

16.00-22.00

5.00

-

Сивульська Н.І.

-

-

-

16.30-22.00

14.05-14.50

14.50-16.00

гр.приєд.до ХІІ 

(вх.ВойтовичТ.О. )

-

-

Ходинецька М.Й.

16.10-18.10

-

16.30-18.00

15.15-18.00

-

-

-

Дем’янчук В.П.

-

-

-

-

-

-

6.15