середа 27.05
Літературне читанняє
Тема. Читання казки «Троє поросят»
Мета. Ознайомити дітей з англійської казкою"Три порося» , допомогти зрозуміти її сенс і виділити слова, що передають страх поросят і страждання ошпареного окропом вовка.; розвивати пам’ять, увагу, мислення; збагачувати словниковий запас; виховувати працьовитість, старанність, бажання допомагати дорослим., дружбу та товариськість.
Словник: хата з каменю, хата з прутиків ( дрібні, тоненькі патички), хата з соломи
Матеріал. Підручник «Літературне читання» інтернет-мережа «Месеннджер»
Хід уроку.
-
Діти пригадаємо , скільки було поросят:
-
Які вони були?
-
Яку хатку збудувало наймолодше порося?
-
Яку середнє?
-
Яку найстарше порося?
-
Що трапилося , коли вони гуляли по лісу і натрапили на вовка?
Прочитайте лпис вовув( яуі його зуьи, паща)
-
А зараз давайте уважно разом прочитаємо ІІ частину казки.
-
Спільно подумаємо що трапилося з молодшим і середнім поросятком
-
Так, вовк зруйнував їхні хатки.
-
Куди втікли поросятка?
-
Старше поросятко було добрим, щирим і прихистило своїх братів. Вовк н міг добратися до них.
-
Що сталося потім, коли вовк побачив димар???
Завдання: самостійно:
-
прочитати ,що надумав зробити вовк?
-
Як старше порося провчило вовка?
-
Як після цього випадку хили поросята?
Математика
Тема. Повторення матеріалу та узагальнення математичних знань , умінь. Множення.
Мета. Закріпити та узагальнити знання та вміння учнів з математики, зокрема різні види множення; розвивати пам’ять, мислення, увагу; проводити корекцію над вимовою; виховувати самостійність, акуратність при оформленні робіт
Словник: множення, ділення, площа, периметр, довжина, ширина.
Матеріал; підручник, телефон.
Хід уроку
1 Записати назви чисел: 58, 456,1002,45230,80000
2. Розв’язати рівняння х : 9 = 97
3. Обчислити:
250 х 10=
300 х 200 =
850 х 100=
4. Обчислити: 1854 х 4 = 4464 х 20 =
5. Задача.
Продали 27 малих і 11 великих м’ячів.
Залишилося -? У 2 рази більше м'ячів ніж залишилося.
Скільки було м’ячів?
Розв'язання
Завдання: повторити табличку множення
Українська мова
Тема. Що ми знаємо про займенник і числівник
Мета . Узагальнити знання дітей про частини мови: числівник і займенник: розвивати увагу, мислення, пам’ять; проводити корекцію над вимовою слів; виховувати самостійність, акуратність.
Словник: числівник, займенник.
Матеріал: підручник «Українська мова», інтернет – ресурс - «месеннджер»
Хід уроку.
Діти , завершується навчальний рік. Ми вивчили з вами всі теми з української мови.
Сьогодні , давайте пригадаємо , що ми знаємо і пам'ятаємо про такі частини мови , як числівник і займенник.
Числівник – це частина мови, що означає кількість придметів або їх порядок при лічбі й відповідає на питання - скільки:, який?, котрий?
Шість шестеро, шостий.
Самостійно запишіть по зразку
Тридцять…………………………
Сорок один ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Пригадаємо порядкові числівники
Перший, восьмой. сороковий, сто двадцять перший.
Завдання: записати порядкові числівники від 20 до 30
Зразок: двадцятий, двадцять перший,…..
Діти, пригадаємо разом правило, що таке займенник
Займенник ( замість імені) – частина мови, що вказує на предмети, їхні ознаки, кількість, але не називає їх.
Предмети – я, ти, він, вона, вони
Ознаки – такий ( який? )
Кількість – стільки? ( скільки? )
Вправа 284 ст 144
Пояснення: переписати вправу і підкреслити займенники
Зразок
Хороші дрізі в мене є , і ми - не одна сім'я, ( продовжити самостійно)
( Завдання : впр 286 написати вправу самостійно ,Уважно читати і вставляти запропоновані займенники поавторити правила про числівник і займенник)
Я у світі
Тема . Підсумковий урок
Мета . Узагальнити знання дітей з предмету «Я у світі»; розвивати мислення, пам'ять, логічне увагу: збагачувати словниковий запас слів; виховувати дружелюбність, гостинність, чесність, акуратність
Матеріал: підручник «Я у світі»
- Діти, сьогодні в нас останній урок « Я у світі»
Давайте пригадаємо, що ми вчили, чого навчилися, що запам’ятали для себе
Ми з вами говорили про гостинність.
- Коли можна йти в гості?
- Як себе поводити в гостях?
Ст.53 ( підручник) прочитаємо разом прислі'я
Давайте пригадаємо про акуратність
Подумаємо, чи ми акуратні зі своїми зошитами, книжками, яке наше робоче місце., чи порядок у вас в портфелі????
Гляньте на свої руки, нігті, чи помите в тебе волосся, Який оляг, чи він чистий??
Пригадаймо з вами про дружелюбність
- Портрібно зі всіма дружити
- Кожному допомагати
- нікому не робит зла:
- не хитрувати
- завжди бути чесному, не обманювати
Діти, дуже багато є чеснот людських. Я бажаю щоб ви такими були,: хорошими, чесними самі з собою і з іншими, дружніми, щедрими, доброзичливими.
На ст. 65 підручника прочитайте притчу «Дружба»
Образотворче мистецтво
Тема. Узагальнююючий урок
Мета : пригадати які є види мистецтва, які виконувалися на уроках; розвивати уяву, мислення, спостережливість: збагачувати словниковий запас учнів: виховувати естетичні почуття краси світу, оточуючих предметів.
Словник: « Снігова королева»,»Веселі старти», живопис, український рушничок, моє село.
-
Діти , на уроці образотворчого мистецтва ми малювали казкові герої»Снігову королеву», спортсмені «Веселі старти, «Моє рідне село», український рушничок, вулицю рідного села.
-
Всі ваші малюнки були гарними, яскравими, захоплюючимиСьгодні останній урок з Образотворчого мистецтва.
-
Пригадайте, який малюнок вам найбільше сподобався, ще що ви хотіли б до нього доповнити. Пропоную на вибір намалювати те, що ви бажаєте. Буде дуже цікаво подивитися.