Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

вівторок 05.05

05.05.2020

Математика                                                                                                                                                                                              Тема. Прямокутник. Креслення за даними вершинами.                                                                                                      Завдання

  1. Назвіть компоненти дій при додаванні                                                                                                                                 16+ 4=20                7+12=19                       6+4=10

  2. З яких розрядів складається число:  14,   17,   15.

  3. Накресліть прямокутник сторони якого – 3 см  і 6 см.

  4. Розв’яжіть веселу задачу                                                                                                                                                     Гнав Івась телят до річки-                                                                                                                                                                       Сім бичків і 3 телички.                                                                                                                                                                    Хай вони поп’ють води,                                                                                                                                                     Полічи теляток ти.

Я досліджую світ                                                                                                                                                                                          Тема. Користь для людини домашніх тварин.                                                                                                                             Більшість домашніх  тварин приносять людині користь, даючи їй їжу (м'ясо, молоко, яйця, мед), сировину для одягу та взуття (шкіру, шерсть, пір'я, шовк).                                                                                                                 Завдання                                                                                                                                                                                                                 1. Назвіть, яку користь приносять собака, кіт, птиця (кури), корова, вівця.                                                                                      2. Намалюйте свого домашнього улюбленця.

Соціально-побутове орієнтування                                                                                                                                                                     Тема. Знайомі і незнайомі. Знайомство з людьми.                                                                                                                            Тебе оточують рідні і близькі, знайомі та незнайомі люди.  Серед незнайомих людей  дуже багато хороших і добрих. Проте трапляються недобрі та злі. і їх треба остерігатися.                                                                                      Правила   поведінки з незнайомцями                                                                                                                                                                                                         - Не розмовляй з незнайомцями.                                                                                                                                                         – Не погоджуйся на пропозиції незнайомців.                                                                                                                                  – Не погоджуйся гратися з незнайомцями.                                                                                                                                           – Не грайся на вулиці з  настанням темряви.

Уміння обирати добрих, надійних друзів, установлювати і підтримувати дружні стосунки є однією з найважливіших життєвих навичок. Але, щоб мати друзів, потрібно й самому навчитися дружити.                       Завдання                                                                                                                                                                                                              1. Вивчіть правила поведінки з незнайомими людьми                                                                                                                                   2. Розкажіть, як слід поводитисm під час знайомства.

Трудове навчання                                                                                                                                                                                   

Тема. Правила поведінки за столом .                                                                                                                                                

Правила поведінки за столом                                                                                                                                                                    

1. Сідайте за стіл з чистими руками.                                                                                                                                                  

  2. Лікті не кладіть на стіл.                                                                                                                                                                           

3. Не розмовляйте , коли  їсте.                                                                                                                                                                                4. Добре пережовуйте, їжте маленькими шматочками.                                                                                                              

5. Після їжі кладемо прилади на тарілку і прибираємо її.

Завдання                                                                                                                                                                                               

Допоможіть сьогодні мамі накласти на стіл посуд на обід та на вечерю, і  дотримуйтесь правил поведінки за столом.