Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

вівторок 07.04

07.04   3 Г клас

 

Формування навичок читання та письма

 

Завдання: працювати з Букварем, с. 113. Читати і пояснювати значення слів у тексті. Писати букву Її. Складати з букв розрізної азбуки слова: їжак, Київ, Україна та речення: Я люблю їсти хліб з маслом. Я їхав автобусом. Ми бачили їжака.

 

Формування елементарних математичних уявлень.

 

Завдання: повторити лічбу 1 – 10, назви чисел, працювати з розрізними цифрами, складати ряд натуральних чисел. За допомогою дій та спостережень пояснювати поняття рано, пізно. Креслити прямі лінії з допомогою лінійки (з єднувати дві точки).

 

ППД

 

Завдання: виготовити аплікацію «Тюльпан».

Будуть потрібні:

  • ножиці;

  • кольорова щільний папір;

  • пензлик і клей.

З  кольорового паперу зробіть краплеподібної форми пелюстки. Щоб пелюстки вийшли однакові, складіть лист в кілька разів і намалювавши на верхньому шарі контур, виріжте як за трафаретом відразу кілька штук:

 

  

 

З'єднати пелюстки бутона, по три елементи на кожен з квіток. Нижній шаблон приклеюється чітко по центру осі, а два верхніх, по черзі і трохи в сторони щодо центру:

 

Виготовити стеблинку і листочки тюльпанів в необхідній кількості, по одній деталі на одну квітку. Приклеїти зелені елементи на фон під уже готовим бутоном тюльпана.

 

СПО

 

Завдання: повторити імена членів сім ї: тата, мами, брата, сестри. Скласти речення з букв розрізної азбуки: У вдома є тато, мама, брат, сестра. Виголошувати імена членів сім ї.

Розвиток художньо-естетичних навичок

Тема: Казковий фонтан

Малювання різнокольорових капель води