A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Науково-методичний семінар-тренінг “Сучасні компетентнісні засади розвитку осіб з особливими освітніми потребами в умовах навчально-реабілітаційного закладу”.

Дата: 06.03.2019 17:25
Кількість переглядів: 124

05.03.2019 року у Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі відбувся

науково-методичний семінар-тренінг “Сучасні компетентнісні засади розвитку осіб з особливими освітніми потребами в умовах навчально-реабілітаційного закладу”.

 Відкрила семінар директор центру Кацан Марія Богданівна яка радо зустріла і побажала учасникам семінару плідної праці, а також  ознайомила з  роллю навчально-реабілітаційного закладу  в освітньому розвитку дитини з особливими освітніми потребами.

Йосип Кацан, начальник відділу освіти Теребовлянської ОДА виступив з доповіддю  «Особливості індивідуального підходу до дітей з особливими освітніми потребами в умовах інтегрованого та інклюзивного навчання» та поділився досягненнями вчителів району та центру  у роботі з таким контингентом дітей.

 З учасниками семінару  своїми новинками в розробці навчальних програм та підручників для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах навчально-реабілітаційного закладу  поділились наукові співробітники Інституту спеціальної педагогіки і психології ім. Миколи Ярмаченка НАПН України.

Рібцун Юлія Валентинівна старший науковий співробітник відділу логопедії Інституту спеціальної педагогіки і психології ім. Миколи Ярмаченка НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник ознайомила учасників семінару з окремими аспектами стандартизації навчально-методичного забезпечення навчання молодших школярів з тяжкими порушеннями мовлення. Перед присутніми виступила головний науковий співробітник відділу навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології ім. Миколи Ярмаченка НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Світлана  Вікторівна Кульбіда яка поділилась з учасниками семінару підходами і можливостями білінгвального навчання глухих учнів  у реаліях сьогодення та провела практичні заняття  жестової мови. В ході роботи  тренінгових груп педагоги центру поділились  досвідом роботи та методичними напрацюваннями  у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, вносили свої пропозиції і зауваження що до розробки навчальних програм та підручників.

 Музичними вітаннями учасників науково-методичного  семінару-тренінгу привітали учні та педагоги центру.

 

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису       Фото без опису

       Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень