A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Поради батькам

Обговорення  листа  МОН України  від  12.04.2022р. №1/4068-22 «Про  недопущення  участі  неповнолітніх  у  наданні  інформації  ворогу  про  військові  позиції  Збройних  сил  України.

 

 

 

         У  листі  МОН України  від  12.04.2022р. №1/4068-22 «Про  недопущення  участі  неповнолітніх  у  наданні  інформації  ворогу  про  військові  позиції  Збройних  сил  України»   акцентується  увага на випадках встановлення окупантами зв'язків із неповнолітніми громадянами України через соціальні мережі та месенджери, надходження пропозицій коштів за інформацію про позиції Збройних сил України.

         Служба безпеки України наводить приклади встановлення контактів із неповнолітніми з м. Харкова, Луганської області тощо. Проте підлітки не встигли передати інформацію ворогу через втручання СБУ. Розглядається питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

       В нашій країні покарання за подібні злочини застосовуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років. З огляду на зазначене просимо батьків використати доступні форми комунікацій і провести просвітницьку роботу з дітьми щодо кримінальної відповідальності за подібні злочини.

Шановні  батьки! Памятайте  про    особисту   відповідальність за дії  своїх  неповнолітніх  дітей.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень