A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Новини

Хресна дорога

Кожен християнин повинен відчути бодай краплю того болю, що відчув наш Спаситель, йдучи на Голгофу. 30 березня 2023р. у стінах Теребовлянського НРЦ Хресною дорогою разом із Христом, крок за кроком, стація за стацією намагалися йти вихованці та педагоги закладу, роздумаючи при цьому над гнобленням Ісуса і щоразу переплітаючи у своїй уяві події, які відбуваються в Україні сьогодні. Кожну зупинку Хресної дороги діти співставляли з тернистим шляхом сьогодення, намагаючись донести у кожне серце муки і терпіння Христа, біль та сльози нашої України.

22:04 30.03.2023

Родинний майстер – клас із декорування Великоднього яйця

Із року в рік ми з великим нетерпінням чекаємо весну-чарівницю. Бо саме з приходом весни оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, одягаються в зелень та квітнуть дерева, гаї перегукуються голосним пташиним співом. І саме на цю пору року припадає найголовніше християнське свято –Великдень, до якого учні Центру готуються заздалегідь.

21:45 30.03.2023

В 2- Г класі відбулося родинне свято

Напередодні Вербної неділі в Теребовлянському навчально- реабілітаційному центрі в 2- Г класі відбулося родинне свято- цікавий майстер-клас з виготовленню Великодньої верби, який провела учителька Кучма Ольга. Батьки разом з дітками говорили про народні традиції та прикмети на Вербну неділю, а після прикрашали вербові гілочки. Усім все добре вдавалося, учні з ООП цікаво провели час та отримали позитивні емоції. Кожен принесе до храму ці гілочки верби, щоб освятити їх під час святкового богослужіння.

21:36 29.03.2023

День народження це свято особливе та загадкове

День народження це свято особливе та загадкове. 27 березня у Теребовлянський НРЦ завітав кумедний ведмедик з кольоровими кульками для привітання іменинника. Під звуки пісні "А я лише хотів тебе привітати" учні 2-Б класу у колі весело затанцювали з іменинником та гостями свята. Після запального танцю, діти разом із ведмедиком пригощалися солодкими смаколиками.

18:01 27.03.2023

Онлайн-заходи, присвячені питанням упровадження системи НАССР.

Упровадження системи управління безпекою продуктів харчування НАССР покликане сприяти тому, щоб процес харчування у школах та дитсадках був налагодженим – обладнання працювало правильно, а приміщення було придатним для приготування їжі.

21:29 24.03.2023

«Виготовлення стола - імітація антигравітації»

Учні 7-Б і 9-Б класів на уроках трудового навчання (технічні види праці) під керівництвом Родя П. А. працювали над спільним проєктом «Виготовлення стола - імітація антигравітації». Гравіта́ція або тяжіння, притягання — властивість тіл із масою притягуватись одне до одного. Гравітаційна взаємодія найслабша із фундаментальних взаємодій, однак її визначною особливістю є те, що тіла, які мають масу, завжди притягаються одне до одного. Антигравітація – це відсутність гравітації та законів тяжіння.

21:25 24.03.2023

Учні 7- В класу Теребовлянського НРЦ ходили на екскурсію в магазини міста Теребовлі

Сьогодні, під час уроку соціально - побутового орієнтування, учні 7- В класу Теребовлянського НРЦ ходили на екскурсію в магазини міста Теребовлі. Учні з ООП ознайомилися з видами магазинів та відвідали: магазин господарських товарів, продуктовий магазин, спеціалізовані магазини та супермаркет. Під час екскурсії Стецула Наталія ознайомила учнів з порядком купівлі товарів та правилами поведінки в магазині. Екскурсія сподобалася учням, адже вони отримали нові знаннями та збагатилися позитивними враженнями.

21:21 23.03.2023

Всесвітній день поезії

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Всесвітній День поезії – свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване. Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії. Поезія входить в наше життя з дитинства і залишається з нами назавжди. Кожен знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле, тож запрошуємо всіх бажаючих у творчий політ поетичного слова разом з учнями Теребовлянського НРЦ, адже поезія - це найпрекрасніше в людині, що єднає всіх задля утвердження цього прекрасного в житті.

21:18 22.03.2023

Обласний активний форум «Здорова Україна – Здорова громада – Фізична культура в Новій українській школі»

15 березня 2023 року, у місті Тернопіль в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета відбувся обласний активний форум «Здорова Україна – Здорова громада – Фізична культура в Новій українській школі» . Взяв участь в даному форумі вчитель фізичної культури Теребовлянського НРЦ Вітвіцький Павло Андрійович. Він мав можливість познайомитися з варіативними модулями модельних навчальних програм для вчителів фізичної культури: флорбол, петанк, корфбол, дитяча легка атлетика через участь в майстер класах.

22:30 17.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень