A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

«Безпека на дорогах в умовах воєнного часу»

Дата: 25.11.2022 18:15
Кількість переглядів: 51

Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах міст та сіл України. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватися встановлених правил дорожнього руху.

У Теребовлянському НРЦ відбулися заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу» з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед вихованців з особливими освітніми потребами щодо необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби та неухильного дотримання правил дорожнього руху .

Відповідно до тематики тижня в Центрі було проведено ряд заходів для дітей з ООП , спрямованих на підвищення їх обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху в умовах воєнного часу.

Протягом тижня учні з ООП мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них.

                  На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять         На зображенні може бути: 10 людей та люди стоятьНа зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні         На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні         На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини та люди стоять         На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень