A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Святвечір– це вечір перед Різдвом Христовим

Дата: 30.12.2022 22:00
Кількість переглядів: 59

Приходьте до нас на вечерю…

Святвечір– це вечір перед Різдвом Христовим. З особливою побожністю готуються люди до великого дійства – Святої Тайної Вечері. Вона сама собою має характер глибокого релігійного свята, адже містить неймовірну кількість обрядів та звичаїв.

Весь православний народ, від малюків до людей похилого віку, з радісним очікуванням готується до цього Таїнства.

Для продовження та наслідування українських традицій учні 5-7 класів зі своїми класними керівниками об`єдналися у велику шкільну родину для того, щоби вшанувати українські традиції, обряди колядування, святкування Свят-вечора в українській господі.

Виховний захід у формі театралізованого дійства, в якому брали участь учні та педагоги, допоміг зрозуміти дітям з ООП суть величної події – народження Сина Божого.

Затишна атмосфера у класній кімнаті, святкові колядки, які прославляють дитя у яскині, смачна вечеря, приготована власноруч учасниками цього дійства, надали святу особливого Різдвяного духу.

                  На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, їжа та у приміщенні         На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні         На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні         На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень