A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху

Дата: 08.02.2020 21:13
Кількість переглядів: 72

З 04 по 06 лютого в Миколаєві був проведений Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху. Честь нашого навчально-реабілітаційного центру захищали четверо учнів: Кохан Денис (9-А кл.), Блоха Віктор (11-А кл.), Рачій Ігор (11-А кл.), Василик Микола (13-А кл.). Змагання пройшли в дуже теплій , гостинній атмосфері та запеклій боротьбі за першість. Нашим хлопцям вдалося показати гідні результати. За підсумками змагань з греко-римської боротьби ІІІ місце посів Рачій Ігор, ІІ місце – Кохан Денис. У змаганнях з вільної боротьби ІІ місце зайняли Блоха Віктор та Рачій Ігор. Чемпіоном України, посівши І місце, став Микола Василик. Тож вітаємо наших спортсменів! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, витримки, а призерові Миколі Василику - перемоги на Чемпіонаті світу, який проходитиме в червні 2020 у Туреччині. Впевнені, що він гідно представить нашу країну на змаганнях та покаже якісну боротьбу.