A A A K K K
людям із порушенням зору
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Тернопільська область

Здобувачі освіти ІХ виховної групи на заняттях творчої майстерні та у години дозвілля активно долучились до виготовлення та презентації власних виробів на виставку- конкурс.

Дата: 21.12.2021 21:17
Кількість переглядів: 61

Напередодні Нового року в нашому Центрі традиційно організовується виставка новорічно-різдвяних композицій «Замість ялинки - новорічний букет», метою якої є формування екологічного світогляду, виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища, розвиток творчих здібностей і пізнавальної діяльності учнів з особливими освітніми потребами.

Здобувачі освіти ІХ виховної групи на заняттях творчої майстерні та у години дозвілля активно долучились до виготовлення та презентації власних виробів на виставку- конкурс. Святкові композиції вражають своєю красою, неповторністю, оригінальністю й підтверджують, що фантазія та уява дітей Центру – безмежна.

Нехай новорічно-різдвяні свята принесуть радість і затишок у ваші домівки, подарують щастя, здоров’я та гарний настрій на увесь рік!

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні       На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні       На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні       На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні       На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні       На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень